Díky jedné nespokojené návštěvkyni(nebo jak to nazvat...), sem dávám tento návod.Myslim, že většina lidí už na to přišla, ale kdyby náhodou...A ještě jedna věc,přestantě se prosím ptát,jestli budete mít druhého poua za 50,100,1000 bobků...protože NEBUDETE! Prostě to nejde je to blbost.Jak někoho může napadnout taková kravina fakt nechápu -_-

(text je okopírovaný, nechtělo se mi to psát, tak mi to promiňte, lidi i majitelko tamtoho blogu :/ )

ÚVOD:

Většina lidí nechápe systém, na kterém je hra Pou postavena. Většina lidí si myslí, že Pou je mazlíček který bydlí jenom v tabletě nebo mobilu s Androidem a když se tablet/mobil rozbije, je i po Pouovi. Neptali jste se někdy sami sebe, k čemu je registrace v aplikaci Pou? To vložení mailu, hesla a jména Pou? Já jsem se sama sebe ptala. A hledala jsem a hledala, až jsem to tlačítko našla. Asi chápete, jakou jsem měla radost. Takoví ti 'chytří' pořád říkali že to není možné, mít dva Poui! "Ale ono to jde!  S Pouem je to stejné jako třeba s Facebookem. Zaregistruješ se, přihlásíš se a zase se můžeš odhlásit a třeba si udělat druhý Facebookový profil a můžeš mít profily dva! Pokud lidé začnou chápat systém přihlašování a odhlašování z Pou, můžou mít Poů třeba milion. Takže tedy, jak?

REGISTRACE:

Důležité je, zaregistrovat se na Pouovi. To je takové to 'Zadejte Váš mail prosím.....' atd. Nejdůležitější je zapamatovat si mail a heslo od svého prvního Poua ( to je ten mail a to heslo, se kterými jste se zaregistrovali ).Takže, pokud si pamatujeme mail a heslo, můžeme jít dál.

ODHLÁŠENÍ:

Odhlásíte se tak, že kliknete na číslo vpravo nahoře, které označuje který level má Váš Pou.Oběvíte se v Hlavním Menu. Klikněte na Account a úplně dole je tlačítko Log Out. Klikněte na to vpravo - na to červené.Právě jste se odhlásili, a na Vás zírá nový Pou. Mě v tu chvíli zachvátila panika, že už svého Pou nikdy neuvidím. Já Vás můžu uklidnit - tak to není, díky mailu a heslu se na Poua opět dostanete. Nicméně zpátky k novému pouovi.

NOVÝ POU:

Malé Pouí miminko je Váš nový Pou. Znovu se zaregistrujte, už by jste měli vědět jak díky registraci prvního Poua. Můžete hrát za nového Poua jak dlouho budete chtít. Nebo můžete jít navštívit svého prvního Poua a přidat si ho do přátel, nebo mu lajknout dům.Už chcete zase zpátky za prvním Pouem? Čtěte dál!

JAK ZPÁTKY:

Znovu se odhlásíte, teď už víte jak. Po odhlášení vám naskočí nový Pou. Můžete vytvořit dalšího a nebo se už opravdu vrátíte k tomu prvnímu. Pokud se budeme chtít vrátit, jednoduše se opět zaregistrujete! ALE pozor! Do mailu napište mail,se kterým jste zaregistrovali prvního Poua a zadejte heslo jako u prvního Poua.Stejným způsobem se zase můžeme odhlásit a přihlásit na Poua číslo dvě. :)

 

DOUFÁM, ŽE VÁM TADYTO STAČÍ A JEŠTĚ JEDNOU SE OMLOUVÁM ZA KOPÍROVÁNÍ...

 


 

Anketa

Jste s návodem spokojeni?

ANO (73)
73%

NE (27)
27%

Celkový počet hlasů: 100

Anketa

Pomohl Vám návod?

ANO (63)
59%

NE (19)
18%

NECHÁPU HO... (25)
23%

Celkový počet hlasů: 107